Blog Post

آسمان خراش ۱۹۳ سانتی در تمرین پرسپولیس


سرخپوشان پایتخت سرانجام مهاجم خارجی مدنظر خود برای جانشینی گادوین منشا را انتخاب کردند و با جذب او، به جنجال های یک ماه اخیر برای خرید مهاجم خاتمه دادند. ماریو بودیمیر مهاجم ۳۲ ساله اهل کرواسی که نیم فصل اول را در بهترین تیم کرواسی یعنی دینامو زاگرب سپری کرد، از این پس در ترکیب قرمزها حضور خواهد داشت و امروز نیز اولین تمرین خود با پیراهن پرسپولیس را پشت سر گذاشت.

لیست خرید پرسپولیس 97 98 قد و وزن بازیکنان پرسپولیس بیوگرافی ماریو بودیمیر بازیکن خارجی پرسپولیس بازیکن جدید پرسپولیس اسامی بازیکنان پرسپولیس اخبار فوتبال داخلی اخبار پرسپولیس

او که از همین حالا طرفداران زیادی در بین پرسپولیسی ها پیدا کرده، شب گذشته با پروازی از ترکیه به دوحه رسید و به اردوی سرخپوشان ملحق شد. او در خلال صرف صبحانه به دیگر بازیکنان معرفی شد و سپس همراه با آن ها در زمین تمرین کمپ اسپایر حضور یافت و نخستین جلسه تمرینی اش را انجام داد.

بودیمیر که در نیم فصل اول ۷ گل زده بود، حالا بلندقدترین بازیکن تیم پرسپولیس به حساب می آید و با حضور او مدافعان حریف کار سختی برای کنترل خط حمله تیم برانکو خواهند داشت. همچنین به نظر می رسد تیم پرسپولیس در نیم فصل دوم تغییراتی تاکتیکی انجام دهد و بودیمیر کروات را در نوک پیکان خط حمله ببیند. با جذب این آسمان خراش ۱۹۳ سانتی متری، بار دیگر رقابت در خط حمله پرسپولیس به اوج می رسد و مهدی شریفی، علی علیپور و ماریو بودیمیر تمام تلاش خود برای حضور فیکس در ترکیب را انجام خواهند داد.

 

به گفته برانکو قیمت این بازیکن حدود ۲۰۰ هزار دلار و ارزان تر از گادوین منشا است. همچنین لازم به ذکر است پس از بازگشت به ایران قرارداد این بازیکن نهایی خواهد شد. اولین بازی ماریو بودیمیر با پرسپولیس نیز روز یکشنبه در برابر یوپن بلژیک خواهد بود.

 

لیست خرید پرسپولیس 97 98 قد و وزن بازیکنان پرسپولیس بیوگرافی ماریو بودیمیر بازیکن خارجی پرسپولیس بازیکن جدید پرسپولیس اسامی بازیکنان پرسپولیس اخبار فوتبال داخلی اخبار پرسپولیس

 

فعلا مشخص نیست خرید جدید سرخ ها که چهارمین کروات تاریخ پرسپولیس و چهارمین مهاجم خارجی در دوران برانکو است، کدام پیراهن را بر تن می کند و چه شماره ای خواهد داشت.

About sungraph

Related Posts