Blog Post

دعوتنامه محصولات سایپا صادر شد (دی ۹۷)


به اطلاع متقاضیان محترم میرساند، دعوتنامه تعهدات نقدی و اعتباری محصولات سایپا ویژه مشتری و مشارکت در تولید جهت تکمیل وجه به شرح جدول ذیل از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۳ ارسال میگردد.

دعوتنامه محصولات به شرح ذیل می باشد:

تیبا دو گانه سوز  ویژه مشتری و مشارکت در تولید با موعد تحویل شهریور ۹۷و ویژه مشتری آبان ماه ۹۷
چانگان اتومات با موعد تحویل آبان ماه ۹۷
آریو ویژه مشتری با موعد تحویل شهریور ،مهر،آبان ۹۷
وانت ۱۵۱ با موعد تحویل آبان ۹۷
کوئیک ویژه مشتری خرداد۹۷ الی شهریور ۹۷

جزئیات دعوتنامه‌های صادر شده به شرح زیر است:

  • تمام تعهدات مربوط به تیبا دوگانه سوز مشتری و مشارکت در تولید این شرکت با موعد تحویل شهریورماه سال جاری که در همه رنگ‌های تعهد شده تحویل خواهد شد. این سری از خودروها با قیمت‌های قبلی تحویل داده می‌شوند.
  • تمام تعهدات تیبا دوگانه سوز مربوط به آبان ماه سال جاری با رنگ‌های مختلف که طبق حواله‌های اولیه تحویل داده خواهد شد. این سری از خودروها با قیمت جدید اعلامی تحویل داده خواهند شد.
  • چانگان ویژه مشتریان با موعد تحویل آبان ماه که در رنگ های تعهد شده تحویل داده می‌شود.
  • آریو ویژه مشتریان با موعد تحویل شهریورماه که در رنگ های تعهد شده تحویل داده می‌شود. این سری از خودروها با قیمت‌های قبلی تحویل داده می‌شوند.
  • آریو ویژه مشتریان با موعد تحویل مهر و آبان ماه سال جاری که طبق حواله صادر شده و رنگ‌های سفید و مشکی تحویل داده خواهد شد. این سری از خودروها با قیمت جدید اعلامی تحویل داده خواهند شد.
  • تمام تعهدات مربوط به خودروی کوییک در موعد تحویل خرداد، تیر، مرداد و شهریور سال جاری که با خودروی کوییک دنده معمولی و در رنگ سفید تحویل داده می‌شود. این سری از خودروها با قیمت‌های قبلی تحویل داده می‌شوند.
  • تعهدات مربوط به خودروی سایپا ۱۵۱ ویژه مشتری و نماینده با موعد تحویل آبان و کلیه تعهدات نقدی و اعتباری این خودرو در رنگ سفید تحویل داده می‌شود. این سری از خودروها با قیمت جدید اعلامی تحویل داده خواهند شد.

* تاریخ فعال سازی ۲۳ دی ماه

اخبار بازار خودرو اخبار خودرو اخبار سایپا پیگیری تحویل خودرو سایپا دعوتنامه سایپا کی میاد زمان تحویل خودروهای ثبت نامی سایپا شرایط پیش فروش سایپا وضعیت خودرو مشتری سایپا

About sungraph

Related Posts