Blog Post

میلیاردر آمریکایی میلیون‌ها دلار صرف استیضاح ترامپ می‌کندبه گزارش سان گراف،  «تام استیر» قرار است ۴۰ میلیون دلار به کارزار «لزوم استیضاح» اختصاص دهد. این کارزار تاکنون با تبلیغات و برگزاری برنامه های متعدد تلاش زیادی کرده است تا مردم و قانونگذاران آمریکایی را برای استیضاح رییس جمهوری این کشور قانع کند.

استیر از حامیان مالی حزب دموکرات است که پیش تر مدیریت یک صندوق سرمایه گذاری را برعهده داشت. وی یکی از نامزدهای احتمالی این حزب در انتخابات ۲۰۲۰ به شمار می رفت اما در ایالت آیوا گفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی شود.

به گزارش سی.ان.ان، این میلیاردر ۶۱ ساله در ایالت آیووا گفت: حالا که مساله استیضاح به یک نقطه عطف رسیده است صددرصد زمان، تلاش و منابع خود را به یک آرمان اختصاص می دهم و آن استیضاح و برکناری ترامپ از قدرت است.

استیر برای تاثیرگذاری بر انتخابات میاندوره ای ۲۰۱۸ حدود ۱۲۰ میلیون دلار هزینه کرد تا نامزدهای دموکرات در مقابل جمهوریخواهان به پیروزی برسند. او طی سال های اخیر تلاش خود را به مخالفت با ترامپ اختصاص داده و فهرستی شامل هفت میلیون از افرادی را جمع آوری کرده است که از اقدامات وی برای استیضاح ترامپ حمایت کرده اند.

به گزارش شبکه «سی.ان.بی.سی»، «کوین ماک» استراتژیست ارشد استیر روز چهارشنبه اعلام کرد که این میلیاردر ۴۰ میلیون دلار به تلاش ها و برنامه ها برای استیضاح ترامپ اختصاص خواهد داد. این تلاش ها شامل برنامه‌های آموزشی، برگزاری جلساتی در شوراهای شهر، برگزاری نشست در واشنگتن و بسیج میلیون‌ها هوادار برای پافشاری بر خواست خود مبنی بر استیضاح ترامپ است.

منبع:ایرنا

About sungraph

Related Posts