Blog Post

هدیه جالب جناب خان برای مریم طوسی در خندوانه +عکس


مریم طوسی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان یکی از بانوان قهرمان ورزش دو میدانی بود.

مریم طوسی قهرمان دو میدانی کشورمان ( قد : ۱۷۲ ، وزن : ۶۹ کیلوگرم) و اولین دارنده مدال طلای تاریخ دو میدانی ایران شب گذشته مهمان برنامه خندوانه شد و شبی متفاوت را در این برنامه تجربه کرد.

همسر مریم طوسی مهمانان خندوانه مریم طوسی کیست قد و وزن مریم طوسی دونده زن ایرانی خندوانه دیشب جناب خان بیوگرافی مریم طوسی اینستاگرام خندوانه Maryam Tousi

مریم طوسی مهمان خندوانه شد

مریم طوسی در فصل سه برنامه خندوانه به عنوان یکی از شرکت کننده ها در مسابقات خندوانه شرکت کرده بود و در این فصل به عنوان مهمان دوباره به خندوانه آمد و به گفتگو با رامبد جوان پرداخت.

مریم طوسی مهمان رامبد جوان در خندوانه

رامبد جوان درباره شکست خوردن و باخت از مریم طوسی پرسید که گفت:من خیلی باخت رو دوست ندارم و همیشه سعی میکنم از شکست هایم درست عبرت بگیرم و تلاشم را بیشتر کنم تا به موفقیت برسم .

خانم قهرمان دو میدانی کشورمان ادامه داد :من رکورددار دوهای مختلف و دارنده اولین مدال طلای تاریخ دو میدانی ایران هستم و مدال های طلای زیادی دارم و غیر از اینجا در مسابقات جهانی نجات غریق هم شرکت کردم و دو مدال طلا دارم .

مریم طوسی ادامه داد :وقتی این حرفه را آغاز کردم همه به من میگفتند که رسیدن به رویاهات غیرممکنه اما من همیشه امیدوارم بودم و با حمایت خانواده ام غیرممکن رو ممکن کردم و الان اوضاع خیلی بهتر از قبل شده و خیلی از دخترهای ما به این ورزش روی آوردند و اگر امکانات بیشتر شود شاهد پیشرفت های خیلی زیادی خواهیم بود.

مریم طوسی یک روز معمولی که مشغول استراحت در خانه است را توصیف کرد و درباره روزهایی که تمرین دارد صحبت کرد و از تمرین های سخت و سنگینی که انجام میدهند گفت.

همسر مریم طوسی مهمانان خندوانه مریم طوسی کیست قد و وزن مریم طوسی دونده زن ایرانی خندوانه دیشب جناب خان بیوگرافی مریم طوسی اینستاگرام خندوانه Maryam Tousi

مریم طوسی قهرمان دو میدانی کشورمان

رامبد جوان از مریم طوسی پرسید تو موفقیتت رو مدیون چه کسی هستی و میخوای از اینجا یه جمله بهش بگید که گفت :من موفقیتم رو مدیون مادر و پدرم هستم و مادرم همیشه در اردوها همراه من است و الان هم اینجا در برنامه حضور دارند و جمله ای خطاب به پدر و مادرش گفت.

مادر مریم طوسی درباره دخترش گفت :من فکر میکنم که خدا خیلی ما را دوست داشت که مریم را به ما داد و پدرش همیشه میگوید که ما با داشتن مریم دیگر آرزویی نداریم و همیشه به او افتخار میکنیم.

مریم طوسی رسیدن به المپیک بزرگ ترین رویای دانست و گفت :من سال ۲۰۱۶ با هشت صدم ثانیه نتونستم در المپیک شرکت کنم .

رامبد جوان از مریم طوسی پرسید که توصیه شما به کسایی که میخوان راه شما رو ادامه بدن چیه که گفت :مدرسه اولین جایی است که بچه های با استعداد شناسایی میشوند و من خودم از دوران مدرسه به این استعداد پی بردم و ما تو ایران خیلی استعداد داریم که رها میشوند و باید خودشان این راه را ادامه بدهند. ما در دو میدانی شرایط تمرینی خیلی سختی داریم اما متاسفانه امکاناتی دریافت نمیکنیم و من به شخصه نه بیمه دارم و نه آینده تضمین شده ای و اگر ورزشم را رها کنم باید تازه دنبال کار بگردم.

مریم طوسی اولین دارنده مدال طلای دو میدانی

در این بخش از برنامه رقابتی بین مریم طوسی و رامبد جوان برگزار شد.

رامبد جوان درباره پیری از خانم ورزشکار پرسید که گفت :من واقعا خیلی در قید سن و سال نیستم و به نظرم واقعا سن یه عدد است و من خیلی به پیری فکر نمیکنم ولی بخاطر آسیب هایی که در ورزش دیدم شاید از ۵۰ سالگی نتونم راه برم و تماشاگران درباره بیمه عمر صحبت کردند.

جناب خان هم به جمع خندوانه ای ها اضافه شد و مریم طوسی درباره تحصیلاتش گفت که من لیسانس را در دانشگاه تهران در رشته تربیت بدنی گرفتم و فوق لیسانس را هم در رشته مدیریت راهبردی گرفتم و من از زمانی که کوچک بودم ورزش را شروع کردم و در این باره صحبت کرد.

رامبد جوان هم در ادامه از ورزش کاراته صحبت کرد و از اینکه در دوره ای مجبور بود در دویی که به دوی مرگ مشهور بود شرکت کند گفت و از اینکه در این مسابقات هفتم شده بود صحبت کرد در بخش پایانی برنامه جناب خان یک هدیه جالب به مریم طوسی هدیه داد و او را غافلگیر کرد.

همسر مریم طوسی مهمانان خندوانه مریم طوسی کیست قد و وزن مریم طوسی دونده زن ایرانی خندوانه دیشب جناب خان بیوگرافی مریم طوسی اینستاگرام خندوانه Maryam Tousi

About sungraph

Related Posts