Blog Post

امروز آمریکایی‌های بی‌اعتبار، بی‌اعتبارتر شدندحسن کامران دستجردی در حاشیه مراسم با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن به نیوزنگار سان گراف گفت: شور و حال مردم ایران برای صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی روز به روز افزایش می یابد و هر سال شاهد جمعیت بیشتری از شرکت کنندگان در مراسم ۲۲ بهمن هستیم.

وی افزود: خباثت دشمن سبب می شود تا مردم برای اعلام انزجار از دشمن هر ساله حضور بیشتری در مراسم ۲۲ بهمن داشته باشند و امروز ترامپ روسیاه ماجراهای منطقه است و این جمهوری اسلامی ایران است که با تکیه بر قدرت های مردمی به موفقیت های عظیم و چشمگیری در منطقه دست یافته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مردم ایران با حضور حداکثری خود در این راهپیمایی آمریکایی ها که بی اعتبار بودند را بی اعتبارتر کردند. مردم اصفهان نیز مثل همیشه در صحنه بودند و امروز این شور چند جانبه بود و شامل همه جوانان، زنان و اقشار مختلف جامعه می شد.

کامران با بیان اینکه امیدوار هستیم تا بتوانیم این زحمات مردم را در خدمتگزاری به آنها جبران کنیم، تصریح کرد: این حضور مردم پیامی مهم برای ما و در واقع برای مسئولان دارد و آن پیام این است که آنچه که مطالبات این مردم هست را در همه جوانب پیگیری کنیم.

About sungraph

Related Posts