Blog Post

تولد نوزاد بدون پوست در آمریکا! +عکس


پسر بچه ای به نام ” Ja’bari Gray ” که در ژانویه ۲۰۱۹ میلادی در تگزاس متولد شد که مبتلا به بیماری نادری است که تقریبا هیچ پوستی در گردنش وجود ندارد و به همین دلیل سرش به دلیل عدم پوست در گردن، به سینه اش چسبیده است و با این حال پزشکان با بررسی درمان های حیاتی قصد درمان کردن این نوزاد تازه متولد شده را دارند.

گردن این نوزاد تازه متولد شده تنها قسمتی نیست که پوست ندارد و در کنار آن پلک هایش و همچنین انگشتانش به دلیل عدم وجود پوست به یکدیگر چسبیده اند. با این حال این نوزاد ۳ ماهه هم اکنون در بیمارستان کودکان هوستون بستری می باشد و تیم پزشکی THC با بررسی هر چه دقیق تر برنامه ای را برای درمان این نوزاد در پیش گرفته اند.

عجیب ترین ها عجیب الخلقه تولد نوزاد عجیب بیماری نادر بیماری عجیب بیماری ژنتیکی انسان عجیب اختلال ژنتیکی اخبار آمریکا آدم عجیب

با این حال پزشکان ابتدا مسیر تنفس وی را باز کرده اند تا ابتدا مشکل نفس کشیدن آن برطرف شود و سپس سایر قسمت های آن درمان شوند و پزشکان درباره این نوزاد تازه متولد شده، اعلام کردند که ابتدا برش بسیار دقیقی در گردن آن انجام خواهد شد تا گردن و سینه آن جدا شوند.

عجیب ترین ها عجیب الخلقه تولد نوزاد عجیب بیماری نادر بیماری عجیب بیماری ژنتیکی انسان عجیب اختلال ژنتیکی اخبار آمریکا آدم عجیب

با این وجود هنوز اطمینان کافی نسبت به درمان کامل این نوزاد نیست و پزشکان معالجه و درمان کافی آن را تایید نکرده اند و هنوز در طی این مدت کوتاه والدین این نوزاد چیزی نزدیک به ۲۳۸۰۰ دلار برای درمان نوزاد خود پرداخت کرده اند و گفته می شود که هزینه درمان کلی چنین معالجه ای چیزی نزدیک به ۵۰ هزار دلار است!

از این رو پزشکان بر این باورند که این نوزاد مبتلا به بیماری کاملا نادر ” epidermolyosis bullosa ” می باشد که یک نوع اختلال ژنتیکی است که سبب چنین مشکلی می شود.

About sungraph

Related Posts