Blog Post

طوفان شن در مسیر شرق اصفهان/ تصادف محور سمیرم یک کشته داشتسرهنگ اصغر زارع در گفت‌وگو با نیوزنگار سان گراف،  در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های استان اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر محورهای خور به طبس و نایین به اردکان دارای بارندگی است و جاده‌های این محورها لغزنده است.

وی در خصوص جاده‌های داخلی استان اصفهان افزود: در بیشتر جاده‌های استان شاهد وزش باد شدید همراه با گرد و غبار هستیم که باعث کاهش دید رانندگان خواهد بود.

جانشین رییس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر در دیگر محورها سطح جاده‌ها خشک و وضعیت عادی است افزود: اما بر اساس اعلام هواشناسی، بارش باران در مناطق غربی استان پیش‌بینی شده است.

سرهنگ زارع در خصوص تصادفات ۲۴ ساعت گذشته گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز در محور سمیرم به پادنا دوراهی کهنگان برخورد دو دستگاه پژو باعث فوت یکی از سرنشینان و مجروح شدن سه نفر دیگر  شد و علت این تصادف انحراف به چپ یکی از خودرو ها بوده است.

وی با تاکید بر کاهش دید افقی در شرق استان اصفهان به دلیل گرد و غبار و وزش باد تصریح کرد: ضروری است رانندگان سرعت مطمئنه را در هنگام تردد در این محورها مدنظر قرار دهند و اگر هوا نامساعد شد حتما در محل امن متوقف شوند.

وی با اشاره به اینکه در مناطق کویری وزش بادهای شدید و طوفانی بسیار خطرآفرین است افزود: بادهای شدید طوفانی می‌تواند به خودرو صدمات زیادی بزند، همچنین عامل واژگونی خودرو و صدمات دیگر است که لازم است حتما در زمان وزیدن بادهای شدید در مکان امنی متوقف شوند.

About sungraph

Related Posts