Blog Post

پوشش انتظامی و ترافیکی کاروان بزرگ منتظران ظهور در اصفهانبه گزارش سان گراف، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه اعزام بزرگترین کاروان منتظران ظهور که از شهر شهید پرور اصفهان عازم مسجد مقدس جمکران می‌شوند گفت: در این کاروان پنج هزار نفر به وسیله ۱۲۰ دستگاه اتوبوس مسافربری مسیر آزادراه امیرکبیر تا مسجد مقدس جمکران را طی می کنند که گشت های پلیس راه و همچنین گشت های انتظامی از ابتدا تا انتها، این کاروان معنوی را همراهی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی خود را خادم مردم و خدمتگزار منتظران حضرت حجت می داند اظهار کرد: همه ما منتظر امام عصر (عج) هستیم و بایستی زمینه های ظهور ایشان را فراهم کنیم که یکی از این زمینه ها نیز برپایی هرچه باشکوهتر اجتماع عظیم معنوی است که هر سال در چنین روز مبارک و خجسته ای در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

سردار معصوم بیگی، سربازی برای آقا امام زمان (عج) را یکی از افتخارات نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: سربازی برای حضرت حجت در حقیقت یکی از مدال های زرینی است که برگردن تمامی نیروهای مسلح به ویژه نیروهای انتظامی آویخته شده و همه ما به آن افتخار می کنیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: امروز بی تردید نه تنها دل ما بلکه دل همه شیعیان در جمکران است و آنجا به محلی برای عاشقان و شیفتگان حضرت تبدیل شده و در آن مکان جمع می شوند و با امام خود راز و نیاز می کنند.

سردار معصوم بیگی، با بیان اینکه توسل به ائمه اطهار (ع) به ویژه حضرت حجت (عج) باعث گشایش در کارها می شود گفت: از همه زائران مسجد مقدس جمکران می خواهم که خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی را در دعای خیر خود فراموش نکنند.

وی خاطر نشان کرد: همه باید دست به دعا برداریم و برای ظهور منجی عالم بشریت ، رفع گرفتاری ها و مشکلات هموطنان، طول عمر و سلامتی مقام معظم رهبری و پیروزی و سربلندی روز افزون نظام جمهوری اسلامی دعا کنیم.

About sungraph

Related Posts