Blog Post

زن هنجارشکن خیابان گلسار رشت حال طبیعی نداشت +فیلم


جزییات رقص‌ خیابانی یک‌ زن در گلسار رشت !

مجید رسول زاده امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرد هنجارشکن در خیابان گلسار حالت طبیعی نداشت، اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این زن هنجارشکن به علت مصرف مشروبات الکی حالت طبیعی نداشته و متأسفانه مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرد.

وی با اشاره به رفتار مناسب مأموران نیروی انتظامی با زن هنجارشکن خیابان گلسار گفت: علاوه بر فحاشی و هتاکی‌های متعدد این زن هنجار شکن ۳۵ ساله و غیر گیلانی مأموران نیروی انتظامی با رفتار مناسب خود و با آرامش و حفظ حرمت این زن را دعوت به رعایت حجاب و کنترل رفتار خود کردند ولی متأسفانه موفق به انجام این کار نشدند.

هنجار شکنی چیست هنجار شکنی اجتماعی زن مست زن رقاص رقص در خیابان دختر مست دختر رقاص حوادث رشت حالت مستی اخبار گیلان اخبار رشت

معاون اجتماعی پلیس گیلان یکی از دلایل برخورد قانونی پلیس با این زن را ادامه رفتار خارج از شئونات اسلامی عنوان کرد و افزود: مأموران بارها سعی کردند تا این فرد را از رفتار خود منصرف کنند ولی این زن هر بار دست به دعوت دیگران برای تمرد از دستور و توهین به پلیس و مردم می‌کرد به همین دلیل مأموران مجبور شدند این فرد را دستگیر کنند.

رسول زاده از سابقه دار بودن این زن هنجارشکن خبر داد و‌ گفت: مأموران نیروی انتظامی در بررسی‌های خود متوجه سابقه دار بودن این فرد شده و به دستور مقام قضایی این زن به اتهام‌های مختلف از جمله کشف حجاب، دعوت به فساد، اختلال در نظم عمومی، درگیری و تمرد در مقابل مأموران پلیس روانه زندان شد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برخورد قاطعه ای با مختل کنندگان نظم عمومی جامعه می‌کند، تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای در جامعه می‌خواهند نظم عمومی را مختل و باعث سلب آرامش مردم شوند که نیروی انتظامی با توجه به وظایف خود در مقابل این افراد ایستادگی و برخورد قاطعانه با آنها می‌کند.

روز گذشته ویدئویی از بلوار گیلان در شهر رشت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که سروصدای زیادی به پا کرد. این ویدئو خوراک رسانه‌ای برای گروه‌های ضد انقلاب فراهم کرد تا بار دیگر با موج‌سواری بر موضوع زنان، حجاب و آزادی تیتر بزنند «برخورد نیروی انتظامی با یک شهروند بر سر مسئله حجاب». اما پس از انتشار ویدئوی کامل این ماجرا مشخص شد که این رسانه‌ها تنها بخش‌هایی از آن را منتشر و باقی آن را تقطیع کرده‌اند.

داتلود

 

About sungraph

Related Posts