Blog Post

واکنش تند رامبد جوان به اظهارات فرح بخش +فیلم


محمدحسین فرح‌بخش تهیه کننده سینما چند روز پیش در یکی از مصاحبه‌های خود در سخنانی نسنجیده، به برخی از سینماگران کشور تهمت‌هایی زد و همچنین در اظهاراتی سخیف، به روضه‌ و روضه‌خوانی توهین کرد.

ماجرا از آن جا شروع شد که به تازگی فیلم “دشمن زن” به تهیه کنندگی فرح‌بخش اکران شد و حضور یکی از خوانندگان قبل انقلاب حاشیه‌هایی برای این فیلم ایجاد کرده است و پردیس سینمایی ملت حاضر نشد این فیلم را در سالن‌های خود به نمایش گذارد. وی برای عقده گشایی از سیدعلی احمدی مدیر این پردیس سینمایی که فردی متدین و روضه‌خوان است، روضه‌خوانی را حقه‌بازی نامید.
گفتگو رامبد جوان عوامل پشت صحنه خندوانه سوابق سیدعلی احمدی تهیه کننده خندوانه تهیه کنندگان تلویزیون بیوگرافی رامبد جوان بیوگرافی حسین فرح بخش اینستاگرام رامبد جوان اینستاگرام خندوانه

سیدعلی احمدی تهیه‌کننده برنامه‌ی پرمخاطب خندوانه هم هست؛ فرح‌بخش  همچنین در ادامه حمله لفظی خود به احمدی، اتهاماتی را هم در خصوص هزینه‌های مالی برنامه‌ی خندوانه وارد کرد. این سخنان واکنش تند رامبد جوان کارگردان و مجری این برنامه را در پی داشت؛ جوان با  انتشار فیلمی در صفحه‌ی اینستاگرام خود پاسخ اتهامات فرح‌بخش را داد که در ادامه این فیلم را مشاهده می‌کنید.

دانلود فیلم

About sungraph

Related Posts