Blog Post

ساعت بازی استقلال تهران و السد قطر +پیش بازی


ساعت و تاریخ بازی رفت و برگشت استقلال تهران و السد قطر در لیگ قهرمانان آیبا

استقلال در یکی از حساسترین مسابقات ماه های اخیر خود باید در تهران میزبان السد قطر باشد. تیمی که بازیکنانش برای قهرمانی در آسیا هم قسم شده و هزینه بسیاری نیز از سوی مدیران این باشگاه صرف شده تا السد به این عنوان  پیدا کند.

*آخرین تقابل

تیم های استقلال و السد آخرین بار در تهران و در استادیومی که قرار است مسابقه رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ در آن برگزار شود به مصاف هم رفتند. دیداری که در پایان ۹۰ دقیقه ۰-۰ شد و پس از دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه ای کار به ضربات پنالتی کشید. استقلال در ضربات پنالتی ۵-۴ حریفش را حذف کرد و به لیگ قهرمانان ۲۰۱۷ راه یافت. حالا از آن مسابقه  ۱ سال ۶ ماه ۱۸ روز گذشته و این دو تیم بار دیگر باید در تهران و دوشنبه شب به مصاف هم بروند. با این تفاوت که به جای یک بازی دو مسابقه رفت و برگشت را پیش رو دارند.

لیست بازیکنان السد قطر ساعت بازی امروز استقلال تاریخ بازی بعدی استقلال برنامه بازیهای استقلال بازیکنان خارجی السد قطر اخبار لیگ قهرمانان آسیا اخبار فوتبال داخلی اخبار باشگاه استقلال تهران

*السد در صدر جدول قطر

شاگردان مانوئل فریرا در شروع لیگ ستارگان قطر در فصل جدید خط و نشان جدی برای رقبای داخلی و خارجی شان کشیدند. این تیم که در دیدار اول الخریطیات را بیرون از خانه ۰-۶ در هم کوبید و در دیدار دوم ۱-۱۰ العربی را در ورزشگاه خانگی اش گلباران کرد. سومین دیدار این تیم برابر الغرافه بود که ۱-۱ به پایان رسید. السد با تیم الدحیل هم امتیاز است ولی به دلیل تفاضل گل بهتر فعلا از صدر جدول به دیدار استقلال می آید که در رده هشتم لیگ برتر خلیج فارس است.

*دو بازی کمتر یک امتیاز بیشتر

استقلال در فصل جدید لیگ برتر از ۵ دیدار برگزار شده اش با یک برد، سه مساوی و یک باخت تا اینجا ۶ امتیازی است. این در حالی است که تیم السد با دو بازی کمتر (۳ بازی) ۷ امتیاز دارد که نشان دهنده شرایط بهتر این تیم از هر نظر است. استقلال ۳ گل خورده دارد و السد ۲ گل خورده که میانگین تقریبی ۰.۶ گل خورده در هر بازی برای السد و استقلال را رقم می زند.

*گلزن ۱۰ گله نوک خط حمله

در جمع بازیکنان تیم السد ۵ بازیکن، بیشتر گلهای این تیم در فصل گذشته و شروع مسابقات جاری لیگ ستارگان قطر را به ثمر رسانده اند. بهترین گلزن این تیم در فصل گذشته “بغداد بونجاح” بود که با ۱۶ گل در لیگ بهترین گلزن السد لقب گرفت. این بازیکن در فصل جدید هم از مجموع ۱۷ گل زده السد ۱۰ گل به ثمر رسانده که نشان از آمادگی بسیار بالای این بازیکن دارد. السد در خط هافبک خود هم یک بازیکن گلزن دیگر به نام “جوگورتا حمدون” دارد که او نیز الجزایری است. حمدون فصل قبل ۱۲ گل برای السد به ثمر رسانده بود.

*قطری های گلزن السد

حسن خالید و اکرم خفیف هم دو گلزن قطری تیم السد هستند. خالید در فصل پیش با ۱۲ گل مشترکا با حمدون دومین گلزنان برتر تیم السد بودند. خالید در فصل جدید هم یک گل به ثمر رسانده است. اکرم خفیف هم که در فصل پیش ۳ گل به ثمر رسانده بود در شروع دیدارهای این فصل ۴ بار دروازه حریفان السد را باز کرده است.

لیست بازیکنان السد قطر ساعت بازی امروز استقلال تاریخ بازی بعدی استقلال برنامه بازیهای استقلال بازیکنان خارجی السد قطر اخبار لیگ قهرمانان آسیا اخبار فوتبال داخلی اخبار باشگاه استقلال تهران

*ژاوی و آرزوی خطرناک

ژاوی هافبک اسپانیایی السد بی گمان شناخته شده ترین فوتبالیست حال حاضر در تیم السد و حتی لیگ قهرمانان آسیاست. این بازیکن با ۴ دوره حضور در جام های جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن، ۲۰۰۶ آلمان، ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و ۲۰۱۴ برزیل و ۱۳۳ بازی ملی پرافتخارترین بازیکنی است که در دیدار دوشنبه شب در ورزشگاه آزادی به میدان می رود. این بازیکن فصل قبل ۶ بار دروازه رقبای السد را در لیگ ستارگان قطر باز کرد و حالا درباره دلیل تمدید قراردادش با السد گفته می خواهد جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را هم به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند و بعد از دنیای فوتبال کنار برود! آرزویی که می تواند برای استقلال خطرناک باشد.

*ناکام آخرین رویارویی با یک تیم ایرانی

تیم پرسپولیس السد قطر را در دیداری که ۱۶ فروردین سال جاری در تهران برگزار شد شکست داد. البته با گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی و نتیجه ۰-۱. دیدار رفت دو تیم در مرحله گروهی در قطر ۳-۱ به سود تیم السد تمام شده بود. این دیدار که ۴ ماه و ۹ روز پیش برگزار شد آخرین رویارویی السدی ها با یک تیم ایرانی محسوب می شود.

*جنگ سرمربی پرتغالی با شفر

مانوئل فریرا سرمربی پرتغالی تیم السد که از آذر ماه سال ۱۳۹۴ هدایت این تیم را در دست دارد پس از سه سال حضور در این تیم ثابت کرده تفکراتی تهاجمی دارد. او که کار مربیگری اش را در تیم پوتور آغاز کرده پس از آن راهی یونان شد و تیم پاناتینایکوس را سرمربیگری کرد. فریرا سپس به کشورش برگشت هدایت تیم های اسپورتینگ لیسبون و براگا را در دست گرفت تا در نهایت از سال ۲۰۱۵ به السد قطر آمد. قطعا او و شفر جدال دیدنی بیرون از زمین با یکدیگر خواهند داشت.

قیمت بلیت دیدار استقلال و السد قطر اعلام شد

در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال ایران مقابل السد قطر صف آرایی خواهد کرد. قیمت بلیت این مسابقه اعلام شده است که کف قیمت از ۱۵۰۰۰ تومان آغاز می شود.

دیدار دو تیم استقلال و السد قطر روز دوشنبه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و قیمت بلیط های این دیدار مشخص شده است.

قیمت بلیت های این بازی به شرح زیر است:

پشت دروازه و طبقه دوم: ۱۵ هزار تومان

روبروی جایگاه: ۳۰ هزار تومان

جایگاه ویژه: ۳۵ هزار تومان

دیدار رفت دو تیم ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه ۵ شهریور ۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و دیدار برگشت دو تیم هم سه هفته بعد، ساعت ۲۰:۳۰ روز ۲۶ شهریور ۹۶ در خانه السد برگزار خواهد شد.

منبع : مشرق

About sungraph

Related Posts