Blog Post

قانون تشکل‌ها در مجلس تصویب شودبه گزارش نیوزنگار سان گراف، محمود ابراهیمی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در همایش گرامیداشت روز ملی تشکل‌ها که در اتاق بازرگانی اصفهان و با ۱.۵ ساعت تاخیر برگزار شد با بیان اینکه جلسه اتاق فکر سازمان‌های مردم نهاد با حضور ۱۳ دستگاه کار خود را آغاز کرده است، اظهار کرد: این همایش با همکاری همه دستگاهها برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تشکل‌ها باید مطالبهگر باشند، افزود: قانون تشکلها باید در مجلس تصویب شود، در حال حاضر دستگاه‌ها بدون قانون وضعیت تشکلها را پیگیری می‌کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان با بیان اینکه مشارکت پذیری از اهداف بزرگ سازمان‌های مردم نهاد است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در راستای ارتقای سازمانهای مردم نهاد کار کرده و ما نیز در استان این راه را ادامه می‌دهیم.

وی با بیان اینکه عدم توجه مدیران به سازمان‌های مردم نهاد از چالش‌های پیش روی این سازمانهاست، افزود: سمن‌ها می توانند در شرایط سخت نقش اساسی را برای رفع مشکلات ایفا کنند.

ابراهیمی تاکید کرد: در استان اصفهان در حوزه بهداشت و درمان شاهد فعالیت خوب سمن‌ها و خیریهها بودیم و مدیران باید از این ظرفیت استفاده کنند.

About sungraph

Related Posts