Blog Post

قوه قضائیه به موضوع حصر ورود و آن را جمع کندمحسن علیجانی زمانی در گفت‌وگو با سان گراف درباره ضرورت رفع حصر آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد، خاطرنشان کرد: ما معتقد هستیم که این موضوع باید هر چه زودتر حل شود و در یک فضای آرام و با همدلی و همکاری همه جریانات سیاسی، دیگر موضوعات کشور حل و فصل شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درباره اقداماتی که تا کنون در این باره صورت گرفته نیز گفت: در فراکسیون امید، کمیته زیرنظر شخص آقای عارف تشکیل شده و در آن نمایندگان عضو کمیته تلاش دارند که موضوع حصر را بدون گرفتار شدن در تنش و مجادلات سیاسی رایج به نتیجه برسانند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از افرادی که مساله حصر را به جنجال های سیاسی گره زده‌اند، تصریح کرد: اقداماتی مانند سوال آقای مطهری از وزیر دادگستری در گره گشایی از مساله حصر می تواند مفید باشد. باید قوه قضائیه به موضوع حصر ورود کند و هر چه زودتر این موضوع جمع شود.

علیجانی زمانی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی و اعتراضات مردمی، مطرح کرد: در شرایط فعلی کشور، تلاش برای برون رفت از بحران های اقتصادی و مدیریت تحریم های جدید، در اولویت قرار دارد، اما نباید فراموش کنیم که رفع حصر به وحدت و انسجام ملی منجر شده و در سایه آن می شود راحت تر و بهتر بحران های اقتصادی را مدیریت کرد.

About sungraph

Related Posts