Blog Post

نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان +فیلم خلاصه بازی


نتیجه بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان امروز ، تاریخ بازی پرسپولیس صنعت نفت ، خلاصه بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

پرسپولیس که در دو جدال قبلی خود با تساوی بدون گل به کار پایان داده بود، اینبار مقابل نفت آبادان نیز به تساوی رضایت داد. برانکو که هفته آینده جدال حساسی مقابل الدحیل پیش رو دارد، در نیمه اول نتوانست عملکرد رضایتبخشی را از شاگردان شاهد باشد، با این حال آنها در نیمه دوم با تحت فشار قرار دادن حریف موقعیت های مناسبی را به خود اختصاص دادند که روی یکی از آنها علیپور موفق به ثبت گل شد و به سومین تساوی پیاپی خود دست یافت.

 

استادیوم تختی آبادان                     تماشاگر: حدود ۱۰ هزار نفر
داور: محمدحسین زاهدی فرد                کمک داوران: علی میرزابیگی و مهدی الوندی

 

اخطار:

بهنام برزای (۲۵)- مصطفی احمدی(۵۶)- حسین ساکی(۷۳)- کرار جاسم(۷۴)- مسلم مجدمی (۸۹) از نفت آبادان

کمال‌الدین کامیابی‌نیا (۸۶) از پرسپولیس

نتیجه بازی پرسپولیس خلاصه بازی امروز پرسپولیس برنامه بازیهای لیگ برتر برنامه بازیهای پرسپولیس باشگاه صنعت نفت آبادان بازیکنان صنعت نفت آبادان بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده اخبار لیگ برتر فوتبال اخبار پرسپولیس

ترکیب نفت آبادان

 • شهاب گردان
 • عقیل کعبی
 • وفا هخامنش
 • حسین ساکی
 • سیروان قربانی
 • حسین بغلانی(۷۹- مسلم مجدمی)
 • اکبر ایمانی
 • مصطفی احمدی
 • بهنام برزای(۸۷- جعفر سلمانی)
 • میلاد جهانی (۸۳- جاناتان بالوتلی)
 • کرار جاسم

سرمربی: پائولو سرجیو

نتیجه بازی پرسپولیس خلاصه بازی امروز پرسپولیس برنامه بازیهای لیگ برتر برنامه بازیهای پرسپولیس باشگاه صنعت نفت آبادان بازیکنان صنعت نفت آبادان بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده اخبار لیگ برتر فوتبال اخبار پرسپولیس

ترکیب پرسپولیس

 • علیرضا بیرانوند
 • سیدجلال حسینی
 • حسین ماهینی
 • شجاع خلیل زاده
 • محمد انصاری
 • کمال کامیابی نیا
 • علی علیپور
 • امید عالیشاه
 • سیامک نعمتی
 • بشار رسن(۹۰- گادوین منشا)
 • احمد نوراللهی

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

شرح گل

 

نفت آبادان ۱ پرسپولیس ۰ : (دقیقه ۲۲، میلاد جهانی): روی پاس در عمق جاسم کرار، فرصت مناسبی نصیب میلاد جهانی در محوطه جریمه شکل گرفت که ضربه این بازیکن روی اشتباه در جایگیری بیرانوند گل اول زردپوشان را به ثمر رساند.

 

نفت آبادان ۱ پرسپولیس ۱ : (دقیقه ۶۶، علی علیپور): روی ضربه ریباند، این علی علیپور بود که از زاویه بسته و ضربه ای زمینی دروازه شهاب گردان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

 

شرح بازی

پرسپولیس از همان دقایق ابتدایی تحت تاثیر میزبان قرار گرفت و زردپوشان با گرفتن میانه میدان و مالکیت توپ، موقعیت را به سود خود شکل دادند. با این حال پرسپولیس در دقیقه ۱۳ صاحب فرصت گلزنی شد که علیپور با بی دقتی آن را از دست داد و ضربه اش را راهی اوت کرد.
فشار نفت آبادان برای دستیابی به گل خیلی زود نتیجه داد و آنها از آشفتگی خط دفاعی پرسپولیس سود بردند و با نشانه گرفتن عمق، میلاد جهانی را صاحب فرصت کردند تا او نیز موقعیت را با توجه به اشتباه بیرانوند برده و شادی گل آبادانی ها را رقم بزند.
بعد از گل پرسپولیس با استفاده از دو وینگر و سرعت مهاجمان خود به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و در این راه کامیابی نیا با اضافه شدن به خط هجومی نقشه پرسپولیس را دنبال می کرد. اما آنها در نهایت نتوانستند به گل دست یابند و با شکست یک گله راهی رختکن شدند.

شاگردان برانکو که نمی‌خواستند پیش از جدال آسیایی خود با شکست در لیگ به کار خود پایان دهند، در نیمه دوم مالکیت زمین و توپ را در اختیار گرفتند و با تعداد نفرات بیشتری روی دروازه حریف هجوم آوردند. حاصل این اتفاق چندین موقعیت پیاپی روی دروازه شهاب گردان بود. علی علیپور که سه هفته گذشته را در فقر گلزنی به سر برده بود، روی یکی از موقعیت‌های نه چندان مناسب توانست با ضربه ای زمینی شهاب گردان را تسلیم کند و بازی را به تساوی بکشاند.
گل تساوی هم پرسپولیس را به عقب نراند و در شبی که برانکو اعتقادی به تغییر نفرات داخل زمین نداشت، آنها همچنان به دنبال گل بعدی بودند که نتوانستند به خواسته خود دست یابند.
نفت آبادان نیز که نیمه اول را به بهترین عملکرد به پایان رسانده بود، حتی در ایجاد موقعیت ضدحمله نیز در ۴۵ دقیقه دوم ناکام بود تا افت بازیکنان این تیم باعث شود آنها شکست را در نزدیکی خود احساس کند. بهترین فرصت برای نفت آبادان روی ضربه بهنام برزای بود که با واکنش بیرانوند همراه شد و در نهایت آنها در دقیقه پایانی نتوانستند از ضربه ایستگاهی چسبیده  به محوطه جریمه نیز سود ببرند و بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

دقایق حساس

دقیقه ۵: فرصت خوبی پشت محوطه جریمه برای علیپور شکل گرفت که ضربه این مهاجم از دست رفت و راهی اوت شد.

دقیقه ۱۴: حرکت در عمق علی علیپور با دخالت مدافع نفت آبادان سودی برای پرسپولیس نداشت. علیپور اما اعتقاد به خطای پنالتی داشت که در تصاویر آهسته مشخص شد داور به درستی تصمیم گرفته است.

دقیقه ۲۹: ارسال دیدنی جاسم کرار روی ضربه ایستگاهی اینبار با ضربه سر بهنام برزای فرصت گلزنی دیگر نصیب نفت کرد که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: بهترین فرصت برای پرسپولیس روی ضربه ایستگاهی را احمد نوراللهی به بیرون فرستاد.

دقیقه ۴۶: ضربه ایستگاهی پرسپولیس توسط بشار رسن در استانه ورود به دروازه توسط شهاب گردان راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۷: کرنر ترکیبی توسط پرسپولیس با ارسال زمینی به پشت محوطه جریمه و ضربه زمینی در آستانه ورود به دروازه توسط مدافع این تیم از روی خط برگشت داده شد و در ادامه داور خطای حمله وران پرسپولیس را روی گردان اعلام کرد.

دقیقه ۶۱: پرسپولیس در چند مرحله فرصت خوبی روی دروازه نفت آبادان شکل داد که ابتدا ضربه نوراللهی توسط مدافع حریف برگشت داده شد، در ادامه ارسال برای شجاع خلیل زاده به تیرک دروازه نفت  خورد و در شرایطی که کمال کامیابی نیا قصد باز کردن دروازه خالی حریف را داشت و ضربه‌اش را برگردان به درون دروازه بفرستد این توپ راهی اوت شد. البته در نهایت کمک داور آفساید کامیابی نیا را اعلام کرد.

دقیقه ۶۵: شوت ناگهانی و کات دار بهنام برزای به شدت دروازه پرسپولیس را با خطر روبرو کرد اما واکنش به موقع بیرانوند مانع از فروریختن دوباره دروازه سرخ ها شد.

دقیقه ۸۲: ارسال دیدنی امید عالیشاه برای احمد نوراللهی در موقعیتی ایده آل با برخورد به تیرک دروازه آه از نهاد پرسپولیسی ها بلند کرد.
دقیقه ۹۰: ضربه زمینی کمال کامیابی نیا در آخرین دقیقه بازی به سادگی در اختیار شهاب گردان قرار گرفت.

 

بازیکن برتر

وفا هخامنش در خط دفاعی نفت آبادان توانست فشار حملات حریف را تحت کنترل در بیاورد و مانع از پیش روی حمله وران پرسپولیس از سمتی که حضور داشت بشود. مدافع بلند قامت نفتی‌ها با قطع حملات پرسپولیس و همچنین قطع ارسال‌های این تیم بدشانس بود که تیمش با تساوی بازی را به پایان رساند.
میلاد جهانی نیز با ثبت یکی از گل‌های جالب توجه هفته که نشان از تیزهوشی‌اش داشت، امید زیادی داشت که طلایی پوشان با این گل به برتری اول خود در فصل هجدهم دست یابد. عملکرد پرتلاش علی علیپور نیز در خط هجومی پرسپولیس باعث شد تا مدافعان زردپوش شب سختی را در استادیوم تختی پشت سر بگذارند. او در نهایت نیز موفق شد گل حساس تیمش را به ثمر رسانده و مانع از شکست این تیم پیش از جدال آسیایی شود.

 

اتفاق ویژه

سریال تساوی‌های برانکو به قسمت سوم خود رسید تا آنها از صدر جدول و جایگاهی که طی دو فصل اخیر مقتدرانه در آن حاضر بودند فاصله بیشتری بگیرند.
اتفاق ویژه برای تیم برانکو را البته می‌توان باز شدن دروازه این تیم بعد از ۴ بازی متوالی دانست. آنها که برتری دفاعی خود را طی این هفته‌ها با بسته ماندن دروازه خود به رخ کشیده بودند روی اشتباهی بچه گانه از سوی بیرانوند  موقعیت را از دست دادند تا دقایقی طولانی را در استرس شکست قرار داشته باشند.

فیلم خلاصه بازی صنعت نفت آبادان ۱ – پرسپولیس ۱

خلاصه بازی صنعت نفت آبادان  ۰   پرسپولیس ۳

سابقه بازیهای رودرو پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

پرسپولیس و صنعت نفت ۱۵ بار در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که در این ۱۵ بازی ۱۰ برد سهم پرسپولیس بوده است، ۳ بازی دو تیم به تساوی رسیده و ۲ بار هم صنعت نفت آبادان موفق شده از سد پرسپولیس بگذرد. پرسپولیسی‌ها در این ۱۴ بازی ۲۳ گل زده‌اند که به طور میانگین ۱،۵۷ گل زده در هر بازی می‌شود. صنعت نفتی‌ها هم ۱۱ گل زده‌اند که به طور میانگین ۰،۷۵ گل زده در هر بازی می‌شود.

“برانکو ایوانکوویچ” سرمربی سرخپوشان پایتخت ۵ بار در لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان قرار گرفته که در این ۵ بازی، ۳ برد سهم پرسپولیسی‌ها بوده و یک بازی دو تیم هم، صنعت نفت در آبادان برده و یک بازی هم به تساوی رسیده است.

نتایج آخرین بازی ها

                         نتیجه                               تاریخ           تورنومنت
صنعت نفت آبادان    ۰ – ۳    پرسپولیس تهران    ۱۳۹۶-۱۱-۱۸    لیگ برتر ایران
پرسپولیس تهران  ۴ پنالتی ۵  صنعت نفت آبادان   ۱۳۹۶-۹-۲۸     جام حذفی
پرسپولیس تهران    ۲ – ۰    صنعت نفت آبادان    ۱۳۹۶-۹-۲۰      لیگ برتر ایران
صنعت نفت آبادان    ۱ – ۰    پرسپولیس تهران    ۱۳۹۶-۱-۱۲      لیگ برتر ایران
پرسپولیس تهران    ۱ – ۰    صنعت نفت آبادان    ۱۳۹۵-۸-۷       لیگ برتر ایران
پرسپولیس تهران    ۲ – ۲     صنعت نفت آبادان    ۱۳۹۱-۱۰-۵     لیگ برتر ایران
صنعت نفت آبادان    ۰ – ۱    پرسپولیس تهران    ۱۳۹۱-۴-۲۹      لیگ برتر ایران
صنعت نفت آبادان    ۴ – ۲    پرسپولیس تهران    ۱۳۹۰-۱۱-۵      لیگ برتر ایران
پرسپولیس تهران    ۳ – ۱    صنعت نفت آبادان    ۱۳۹۰-۶-۲        لیگ برتر ایران
پرسپولیس تهران    ۲ – ۰    صنعت نفت آبادان    ۱۳۸۹-۱۱-۱۶    لیگ برتر ایران

سان گراف

About sungraph

Related Posts