Blog Post

تعرفه مکالمات ایرانسل هم گران شد +جزییات


پس از اینکه همراه اول اعلام کرد از اول مهر قیمت مکالمه سیم‌کارت‌های خود را تغییر می دهد امروز ایرانسل نیز تعرفه مکالمات خود را گران کرد.

اپراتور اول تلفن همراه از اول مهر ماه با اجرای یکسان سازی تعرفه‌ها، قیمت مکالمه با تمامی سیم‌کارت‌های خود را تغییر داده و این موضوع را از طریق اطلاعیه به رسانه‌ ها و از طریق ارسال پیامک به تمامی مشترکان خود اطلاع رسانی کرده است.

در حالی که مشترکان با افزایش قیمت مکالمه همراه اول از اول مواجه شده‌ بودند، ایرانسل نیز در اطلاع رسانی نه چندان دقیقی با اجرای یکسان سازی تعرفه‌ها، قیمت مکالمات خود را به جز در یک بخش (تماس خارج شبکه با همراه اول) افزایش داده و روی سایت خود نیز قیمت ها را تغییر داده است.

به این ترتیب از این پس هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های دائمی ۵۹.۹  تومان و هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۸۹.۹ تومان شده است.

ایرانسل پیش از این فلت سازی تعرفه برای سیم‌کارت‌های دائمی را انجام داده بود که اکنون علاوه بر افزایش تعرفه مکالمه برای این نوع سیم‌کارت‌ها، فلت سازی تعرفه برای سیم‌کارت های اعتباری را نیز اجرا کرده است.

تعرفه‌های قدیمی مکالمه ایرانسل به شرح زیر بوده است:

پیش از این، هر دقیقه تماس داخل شبکه و خارج شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های دائمی ۳۳.۳ تومان بود.

همچنین هر دقیقه تماس داخل شبکه ایرانسل برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۶۶.۹ تومان، تماس خارج شبکه با همراه اول ۹۲.۹ تومان با خط ثابت ۷۹.۹ تومان بود.

About sungraph

Related Posts