Blog Post

جایگاه vip پسر سیدحسن خمینی در مراسم عزاداری +عکس


انتشار یک عکس از حضور سید احمد خمینی (فرزند سید حسن خمینی) در مراسم عزاداری امام حسین با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شده است. آنطور که در این تصاویر مشخص است حضور فرزند سید حسن خمینی در یک جایگاه خاص شیشه‌ای دیده میشود و باعث حاشیه‌سازی شده است. این تصاویر با سیل انتقادات به حضور ویژه سید احمد خمینی در مراسم عزاداری خادم‌الرضا در شهر قم به اینستاگرام او هم رسید و کاربران با درج کامنت به این موضوع به‌ شدت انتقاد کردند.

فرزند سید حسن خمینی عکس آقازاده های ایران سید احمد خمینی فرزند سید حسن خانواده سید حسن خمینی پسر حسن خمینی اینستاگرام سید احمد خمینی آقازاده های مشهور

**

در همین راستا سید احمد خمینی در واکنش به این اتفاقات و واکنش های گسترده به تصاویر پخش شده از وی در اینستاگرام خود پستی منتشر کرد و نوشت:

پایین جلسه همه سینه میزنند و اون بالا معممین میشینن که لباسشون چون زیاده! باعث گرمازدگی نشه و البته جایگاه ویژه هم هست و تمام روحانیون درجه یک و دو شرکت میکنند!

به گزارش الف این پست اینستاگرامی فرزند سید حسن خمینی پس از انتشار پاک شده و دلیل آن نیز مشخص نیست، شاید بتوان این طور برداشت کرد که طرز بیان جملات مبنی بر اینکه « جایگاه ویژه بوده و روحانیون درجه یک و دو شرکت می‌کنند» و اینطور تلقی کرد که ایشان شاید گاف داده و جدای از اینکه نتوانسته به طرز صحیح از مردم عذرخواهی کند، در پست خود بین روحانیون اختلاف گذاشته و روحانیت رو درجه بندی و خود را جز درجه روحانیت! یک و دو قرار داده و برخی از طلاب و روحانیون که در جایگاه ویژه نبوده و بین مردم بوده اند را روحانیون درجه ۳ و ۴ و.. خطاب کرده است.

فرزند سید حسن خمینی عکس آقازاده های ایران سید احمد خمینی فرزند سید حسن خانواده سید حسن خمینی پسر حسن خمینی اینستاگرام سید احمد خمینی آقازاده های مشهور

منبع : الف

About sungraph

Related Posts