Blog Post

پرونده قتلی پس از ۶ سال با سازش مختومه شدبه گزارش سان گراف، سید مهدی رستگاری با بیان اینکه  صلح و سازش در پرونده کیفری قتل دیگری پس از شش سال با تلاش اعضا و همت فراوان شعبه صلحی شورای حل اختلاف برخوار اتفاق افتاد، اظهار کرد: اعضای شعبه صلحی شورای حل اختلاف شهرستان برخوار در  سه ماهه  گذشته برای اولین بار موفق شد پرونده قتل دیگری را به صلح و سازش و گدشت اولیا دم مختومه اعلام کند.

وی افزود: مرد جوانی که شش سال قبل همسر خود را به دلایل شخصی و خانوادگی به قتل رسانده  و در باغ دفن می‌کند که پس از گذشت دو سال از حادثه با شناسایی جسد توسط نیروی انتظای دچار عذاب وجدان شده و به انجام قتل اعتراف می‌کند و قاتل  پس ازوقوع این حادثه دچار مشکلات روانی بسیاری می‌شود. پرونده از دادسرا به شعبه صلحی شورای حل اختلف برخوار ارجاع می‌شود که اعضا و کارکنن شورای حل احتلاف پس از گذشت ۳۵ روز تلاش و تشکیل جلسه با قاتل و اولیا دم هفته گذشته موفق شدند رضایت اولیا دم را جلب کنند و پرونده کیفری قتل را با صلح و سازش مختومه اعلام کند و قاتل پس از شش سال از زندان آزاد شد.

معاون قضایی دادگستری استان و رییس شورای حل اختلاف استان ادامه داد: پرونده قتل دیگری نیز جهت صلح و سازش به این شعبه ارجاع شده که در دست بررسی است و امیدواریم با تلاش خالصانه اعضا شعبه صلحی برخوار مصالحه دیگری اتفاق بیفتد.

About sungraph

Related Posts