Blog Post

تجهیزات جدید نظامی ارتش دهه فجر رونمایی می‌شودبه گزارش سان گراف به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران توان دفاعی بسیار بالایی دارد، گفت: ملت شریف ایران مطمئن‌ باشند که نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی مردم  همانند دوران دفاع مقدس در مقابل تهدیدها خواهند ایستاد.

وی افزود: نیروهای مسلح و ارتش‌ جمهوری اسلامی ایران با توان دفاعی بسیار بالای خود اجازه تهدید و تعرض را به هیچ دشمنی نمی‌دهد و دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تصریح کرد: به برکت جمهوری اسلامی ایران در بالا بردن توان دفاعی کشور عملکرد بسیار موفقی داشته‌ایم و سلاح‌ها، تجهیزات و مهمات جدید نیروهای مسلح ایران روزبه‌روز به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

امیر دریادار سیاری با اشاره به رونمایی از خط تولید جنگنده بومی کوثر تاکید کرد: دشمنان اصلاً باور نمی‌کردند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود چهل سال تحریم و فشار، بتوانیم به این توانایی فوق‌العاده برسیم.

وی با اشاره به رونمایی از ناوشکن سهند و الحاق آن به نیروی دریایی ارتش ، تشریح کرد: برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه فجر برنامه‌های ویژه‌ای داریم و از تجهیزات نظامی نوین خود رونمایی می‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش خاطرنشان کرد: انسان‌هایی در زیر سایه انقلاب اسلامی پرورش پیدا کردند که تفکر، همت و تلاش خود را بسیار محکم  و استوار برای پیشرفت کشور به کار بسته‌اند و این بزرگ‌ترین سرمایه کشور ماست.

About sungraph

Related Posts