Blog Post

کاهش ۵ درجه ای دما/ آسمان اصفهان آرام می‌گیردفاطمه زهرا سیدان در گفت‌وگو با نیوزنگار سان گراف با اشاره  به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار کرد: در این بازه زمانی با توجه به خروج سامانه بارشی در ظهر امروز از آسمان استان، تا اواسط هفته جوی پایدار خواهیم داشت.

وی افزود: بر این اساس در اکثر نقاط استان آسمان صاف تا قسمتی ابری و برای برخی مناطق غربی افزایش ابر مختصر پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: بیشترین میزان بارش رگباری در خوانسار با ۱۸.۲ میلی متر و فریدونشهر با  ۱۴.۷ میلی متر بارش باران و هشت سانتی متر برف گزارش شده است.

سیدان در خصوص وضعیت دمایی استان طی ۲۴ ساعت آینده، افزود: میانگین دمای هوای استان در خنک ترین ساعات بین سه تا پنج درجه  کاهش می‌یابد و این روند کاهشی ثابت می‌ماند و دما تغییر محسوسی نخواهد داشت.

 وی با بیان اینکه دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات به ۱۸ درجه سانتی گراد  و در خنک‌ترین ساعات به دو درجه سانتی‌گراد می‌رسد، خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی خوروبیابانک با دمای ۱۸  درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین وفریدونشهر با دمای پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین نقاط استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

About sungraph

Related Posts